Εκλεκτορικό Σώμα Π.Ε.Δ.Α. (2019-2023)

Το Εκλεκτορικό Σώμα της Π.Ε.Δ.Α. συγκροτείται από τους αιρετούς των 66 Δήμων της Αττικής που εκλέχθηκαν από τα αντίστοιχα Δημοτικά Συμβούλια για να εκλέξουν τα Όργανα της Περιφερειακής Ένωσης Δήμων Αττικής. Οι 66 Δήμαρχοι συμμετέχουν στο Εκλεκτορικό Σώμα άνευ εκλογής.

1. ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ (3)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΙΧΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΒΟΣΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (5)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΖΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΑΡΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (5)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΡΕΚΕΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4. ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (5)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ
ΤΡΙΓΚΑ ΝΙΚΗ
ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

5. ΔΗΜΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΙΟΥ 1
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

6.ΔΗΜΟΣ  ΑΘΗΝΑΙΩΝ (41)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΕΡΑΦΙΝΑ
ΑΓΓΕΛΗ ΛΥΚΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΝΕΣ
ΑΞΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΝΙΚΗ
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΚΑΓΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
ΔΟΜΑΖΟΥ ΘΕΟΠΗ
ΕΒΕΡΤ ΑΛΒΕΡΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
ΚΟΡΟΜΑΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΛΕΩΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΡΟΚΟΦΥΛΛΟΥ ΑΝΝΑ
ΣΚΙΑΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΤΕΝΤΟΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΞΕΛΟΣ ΡΗΓΑΣ
ΑΛΕΒΥΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΓΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΒΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ
ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΜΠΕΗ ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΥ ΡΩΞΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΠΡΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΑΪΒΑΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
ΡΕΠΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

7. ΔΗΜΟΣ  ΑΙΓΑΛΕΩ (5)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΥΤΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
ΣΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

8. ΔΗΜΟΣ  ΑΙΓΙΝΑΣ (2)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΖΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9. ΔΗΜΟΣ  ΑΛΙΜΟΥ (4)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΞΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΥΡΜΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΜΙΧΑΛΕΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

10. ΔΗΜΟΣ  ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (5)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΤΑΘΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΓΙΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

11.ΔΗΜΟΣ  ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ (3)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

12. ΔΗΜΟΣ  ΑΧΑΡΝΩΝ (8) (ΑΧΑΡΝΑΙ – ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΒΡΕΤΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΝΤΑΡΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΒΑΘΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΦΟΥΞΕΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

13. ΔΗΜΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΒΟΥΛΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ (4)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

14. ΔΗΜΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ (3)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΑΝΙΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

15.ΔΗΜΟΣ  ΒΥΡΩΝΑ (5)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΩΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΠΑΝΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

16. ΔΗΜΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (5)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΕΡΕΔΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΖΩΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

17. ΔΗΜΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (6)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ
ΤΖΟΥΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

18. ΔΗΜΟΣ  ΔΑΦΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΥ (3) 
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΠΙΝΙΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ
ΔΑΟΥΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

19.ΔΗΜΟΣ  ΔΙΟΝΥΣΟΥ (3) (ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΔΡΟΣΙΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΡΟΔΟΠΟΛΗ – ΣΤΑΜΑΤΑ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΑΦΑΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΖΑΜΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

20. ΔΗΜΟΣ  ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (3) (ΕΛΕΥΣΙΝΑ – ΜΑΓΟΥΛΑ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
ΜΠΑΡΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ
ΤΣΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

21. ΔΗΜΟΣ  ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (4) 
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΣΑΡΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

22. ΔΗΜΟΣ  ΖΩΓΡΑΦΟΥ (5)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΘΩΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
ΚΑΦΑΤΣΑΚΗ – ΒΛΑΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

23. ΔΗΜΟΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (6)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΤΖΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΤΣΑΤΣΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

24. ΔΗΜΟΣ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (4)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΠΑΜΠΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

25. ΔΗΜΟΣ  ΙΛΙΟΥ (6)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΖΕΝΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΡΕΤΣΙΣΤΑ ΕΛΕΝΗ
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

26. ΔΗΜΟΣ  ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (3)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

27. ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (7)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΡΝΑΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΜΙΡΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

28.  ΔΗΜΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (7)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΥΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΘΕΟΔΟΤΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΔΙΑΚΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΔΙΑΛΙΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΜΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

29. ΔΗΜΟΣ  ΚΗΦΙΣΙΑΣ (5) (ΚΗΦΙΣΙΑ – ΕΚΑΛΗ – ΝΕΑ ΕΡΥΘΡΑΙΑ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΘΩΜΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΥΛΗΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΡΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

30. ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (5)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΧΟΥΡΣΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΔΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

31. ΔΗΜΟΣ  ΚΡΩΠΙΑΣ (3)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

32. ΔΗΜΟΣ  ΚΥΘΗΡΩΝ 1 (ΚΥΘΗΡΑ – ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΑ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΧΑΡΧΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

33.  ΔΗΜΟΣ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ (2) (ΛΑΥΡΙΟ – ΚΕΡΑΤΕΑ – ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ) έδρα : ΛΑΥΡΙΟ
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΑΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ

34. ΔΗΜΟΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΠΕΥΚΗΣ (3) (ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΠΕΥΚΗ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΨΥΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

35. ΔΗΜΟΣ  ΜΑΝΔΡΑΣ – ΕΙΔΥΛΛΙΑΣ (2) (ΜΑΝΔΡΑ – ΒΙΛΛΙΑ – ΕΡΥΘΡΑΙ – ΟΙΝΟΗ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΛΟΒΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

36. ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ (3) (ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Ν. ΜΑΚΡΗ – ΒΑΡΝΑΒΑ – ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΣΙΡΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΣΤΑΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΙΒΑΘΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

37. ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΣΟΓΑΙΑΣ (2)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΛΙΑΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

38. ΔΗΜΟΣ  ΜΕΓΑΡΕΩΝ (3) (ΜΕΓΑΡΑ – ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

39.  ΔΗΜΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (3)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΣΑΡΑΟΥΔΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΚΑΡΑΒΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

40. ΔΗΜΟΣ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΤΑΥΡΟΥ (3) (ΜΟΣΧΑΤΟ – ΤΑΥΡΟΣ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΝΤΕΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

41.  ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ (5)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΜΑΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΑΜΟΥΡΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΚΟΤΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

42. ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (5)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΖΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΚΟΥΠΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΛΑΡΙΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΥΤΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

43. ΔΗΜΟΣ  ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ (7) (ΝΙΚΑΙΑ – ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΚΑΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΛΕΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΥΝΤΑΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ
ΚΑΤΗΦΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

44. ΔΗΜΟΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ (3) (ΠΑΙΑΝΙΑ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΑΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΚΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

45. ΔΗΜΟΣ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ (5)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΕΡΚΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΟΥΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

46. ΔΗΜΟΣ  ΠΑΛΛΗΝΗΣ (4) (ΠΑΛΛΗΝΗ – ΑΝΘΟΥΣΑ – ΓΕΡΑΚΑΣ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΖΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΒΑΡΚΙΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΜΟΥΡΤΖΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

47.  ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΥ (4) (ΠΑΠΑΓΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ
ΚΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΟΥΤΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

48.  ΔΗΜΟΣ  ΠΕΙΡΑΙΩΣ (11)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΩΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΛΙΓΙΖΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΡΕΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΠΟΥΡΔΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΚΑΛΑΓΙΑ – ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΓΚΕΡΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

49. ΔΗΜΟΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ (3) (ΠΕΝΤΕΛΗ – ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

50. ΔΗΜΟΣ  ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (3)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΑΓΟΥΔΑΚHΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΑΓΟΥΔΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

51.  ΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (10)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΓΙΟΥΤΑΚΗ ΜΑΡΘΑ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΓΑΛΑΝΗ – ΤΖΑΤΖΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΗΤΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΣΧΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΣΑΓΚΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΟΥΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

52.ΔΗΜΟΣ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (5)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ – ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΤΑΛΙΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΚΑΛΙΣΤΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

53. ΔΗΜΟΣ ΠΟΡΟΥ 1
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

54. ΔΗΜΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ (2) (ΡΑΦΗΝΑ – ΠΙΚΕΡΜΙ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΣΕΜΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

55. ΔΗΜΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ (3) (ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΑΪΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

56. ΔΗΜΟΣ  ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ (3) (ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ – ΚΟΥΒΑΡΑ – Π. ΦΩΚΑΙΑ – ΣΑΡΩΝΙΔΑ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΣΟΦΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

57. ΔΗΜΟΣ  ΣΠΑΤΩΝ – ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ (3) (ΣΠΑΤΑ – ΑΡΤΕΜΙΔΑ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

58.  ΔΗΜΟΣ ΣΠΕΤΣΩΝ 1
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

59. ΔΗΜΟΣ  ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 1 (ΤΡΟΙΖΗΝΑ – ΜΕΘΑΝΑ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΟΛΛΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

60. ΔΗΜΟΣ ΎΔΡΑΣ 1
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

61. ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ (3) (ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ – ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΜΛΗΣ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΣ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

62.  ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΨΥΧΙΚΟΥ (3) (ΦΙΛΟΘΕΗ – ΨΥΧΙΚΟ – ΝΕΟ ΨΥΧΙΚΟ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΑΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΞΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

63. ΔΗΜΟΣ  ΦΥΛΗΣ (4) (ΆΝΩ ΛΙΟΣΙΑ – ΖΕΦΥΡΙ – ΦΥΛΗ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΠΠΟΥΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΥΡΑΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΜΠΟΥΡΑΪΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

64. ΔΗΜΟΣ  ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (4)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΝΤΗΝΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΣΑΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΕΛΕΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

65. ΔΗΜΟΣ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (6)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΥΜΕΩΝ
ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΥΡΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ
ΚΡΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

66. ΔΗΜΟΣ ΩΡΩΠΟΥ (3) (ΑΥΛΩΝΑ – ΑΦΙΔΝΑΙ – ΚΑΛΑΜΟΣ – ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ – ΜΑΛΑΚΑΣΑ – ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ ΩΡΩΠΟΥ – ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙ – ΣΥΚΑΜΙΝΟ – ΩΡΩΠΟΣ)
ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΓΙΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΡΟΥΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ

Τελευταία νέα

X